Новини » Спорт 228 Читать эту новость на русском

Названо склад збірної України з біатлону на перший етап Кубка світу-19/20

Жіноча збірна України з біатлону facebook.com

Жіноча збірна України з біатлону розпочне новий сезон у Естерсунді без Олени Підгрушної та Юлії Джими

Жіноча збірна України з біатлону затвердила склад на перший етап Кубка світу сезону-2019/2020, який пройде в шведському Естерсунді. Україну представлять Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Дар'я Блашко, Анастасія Меркушина та Надія Бєлкіна, повідомляє biathlonnews.com.ua.

Крім того, після спринтерської гонки на першому етапі Кубка IBU до української збірної приєднається і Юлія Джима. Відзначимо, що в складі національної команди відсутній лідер збірної – Олена Підгрушна, яка річну підготовку до сезону присвятила проблемам зі здоров'ям.

Нагадаємо, що за підсумками сезону-2018/2019 жіноча збірна України зберегла квоту в п'ять осіб.

Водночас старший тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра перед стартом першого етапу Кубка світу в Естерсунді розповів про зміну у складі команди. До заявки збірної, зокрема, не потрапив досвідчений Сергій Семенов, повідомляє в Facebook офіційний сайт Федерації біатлону України.

"Кістяк збірної на перший етап Кубка світу визначено. Це – Дмитро Підручний, Артем Прима, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко, Антон Дудченко і Тарас Лесюк. Я стежив за виступами Сергія Семенова під час передсезонних зборів. У нас є домовленість, за якою він може повернутися до складу на Кубок світу. Спершу йому потрібно показати себе на двох етапах Кубка IBU – у Шушені (Норвегія) та Ріднау (Італія). За результатами цих стартів прийматимемо рішення. Я не зачинив двері перед жодним спортсменом, а буду радий, якщо у нас збільшиться й посилиться конкуренція", – сказав Юрай Санітра.

Додамо, що новий сезон Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді стартує у суботу, 30 листопада.

 

Loading...
Loading...
Loading...