Новини » Політика 129 Читать эту новость на русском

Медіаексперт дала пораду "Слузі народу", як перестати втрачати рейтинги

Лариса Дроздова, медіаексперт

"Якщо ви обіцяли референдум, то треба його робити, навіть якщо поки що закону про референдум немає"

Зараз "Слуга народу" все робить підкилимно, не обговорює навіть продаж землі. Звичайно, це впливає на їх рейтинг. Владі слід перестати приймати закони за зачиненими дверима і більше розмовляти з людьми.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловила медіаексперт Лариса Дроздова.

Ведучий зауважив, що після скандалів із листуванням і аудіозаписами рейтинг "Слуги народу" почав падати, і поцікавився, чи його можливо ще підняти. На думку медіаексперта, перша помилка партії "Слуга народу" - це "турборежим", коли вони почали дуже швидко приймати закони, не обговорюючи це з людьми.

"Люди обрали Зеленського тільки тому, що він говорив з людьми до виборів і на передвиборчій кампанії. Зараз "Слуга народу" чомусь все робить підкилимно, не обговорює навіть продаж землі – друге важливе питання після миру в Україні. Звичайно, що це впливає на їхній рейтинг", – сказала Дроздова.

Медіаексперт порекомендувала "Слузі народу" перестати приймати закони за зачиненими дверима і більше розмовляти з людьми.

"Якщо ви обіцяли референдум, то треба його робити, навіть якщо поки що закону про референдум немає", – зазначила Дроздова.

Крім того, вона прокоментувала перепалку між президентом України Володимиром Зеленським та лідеркою ВО "Батьківщина" Юлією Тимошенко. На її думку, президенту не треба було опускатися до такого рівня і він не отримав би таку відповідь від Тимошенко.

"Коли вже переходять на особистості, то у людей вже закінчились аргументи… Ми знаємо, що у Тимошенко також талант ораторського мистецтва, тому 1-1", – констатувала Лариса Дроздова.

До слова, президент України Володимир Зеленський написав у соцмережі, що "раз на п'ять років Юлія Тимошенко йде в опозицію до чинного президента, імітуючи турботу про народ".

Водночас, в своїй відповіді президенту Зеленському в соцмережі Юлія Тимошенко з іронією згадала епізод з виступу Зеленського за часів його роботи в "95 кварталі".

 

Loading...
Loading...
Loading...