Google обмежить політичну рекламу по всьому світу

Google. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Політика обмеження розпочнеться у Великобританії протягом тижня, а згодом і в інших країнах світу

Корпорація Google обмежить політичну рекламу у світі, що заборонить політичним кампаніям націлювати рекламу на користувачів, виходячи з їхніх політичних переконань. Про це повідомляється на сайті компанії.

Як зазначається, кампанії не зможуть співставляти власні бази даних потенційних виборців з базою користувачів Googlе. Зокрема, така політика застосовуватиметься до оголошень, що відображаються користувачам пошукової системи Google та YouTube, а також медійних рекламних оголошень, що продаються компанією.

Проте політичні рекламодавці зможуть націлювати свої повідомлення на людей залежно від їх віку, статі чи місця розташування. Окрім цього, Google також дозволить націлювати оголошення на людей на основі вмісту веб-сайтів, які вони відвідують.

За словами віцепрезидента з реклами Google Скотта Спенсера, це призведе до того, що виборча реклама буде більш широко сприйматися за допомогою ЗМІ та стане доступною для громадського обговорення.

Нагадаємо, нещодавно керівництво компанії Twitter заявило, що корпорація відмовляється від політичної реклами по всьому світу.

Loading...
Loading...
Loading...