Новини » Політика 54 Читать эту новость на русском

Фігурантам другої "справи Хізб ут-Тахрір" дозволили побачення з родичами

Один із фігурантів другої Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» Сейран Салієв. Фото: krymr.com/Антон Наумлюк

Дозвіл на побачення отримали родичі Сервера Мустафаєва, Ернеса Аметова, Сервера Зекір’яєва і Тимура Ібрагімова

Фігурантам другої бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" дозволили проведення коротких побачень з родичами. Про це повідомляє Крим.Реалії.

"Сьогодні мені вдалося потрапити на побачення з моїм сином Сервером Мустафаєвим, зі мною також була дружина Сервера – Майє. Я знаю, що на побачення потрапили до хлопців також рідні Аметова, Зекір'яєва і Тимура Ібрагімова. Побачення тривало приблизно дві години, розмовляли ми з Сервером через скло. Я поговорив із сином хвилин сорок, ще приблизно годину говорила Майє. Стан здоров’я у Сервера нормальний. Ми хотіли передати йому ліки, але він сказав, що йому поки нічого не потрібно. …наскільки мені відомо, у Тимура Ібрагімова є проблеми зі здоров’ям і його мати спробує найближчим часом передати йому ліки. Сервер також сказав щодо суду, що настрій у хлопців міцний і поступатися вони не збираються", – розповів батько Сервера Мустафаєва Рустем.

До слова, у жовтні 2017 року російські силовики заарештували 6 мешканців Бахчисарая: Тимура Ібрагімова, Марлена Асанова, Мемета Бєлялова, Сейрана Салієва, Сервера Зекір’яєва і Ернеса Аметова. Зокрема, ФСБ Росії інкримінує фігурантам участь у забороненій в Росії та анексованому нею Криму організації "Хізб ут-Тахрір".

Нагадаємо, цього тижня, 18 листопада, Верховний суд анексованого Криму залишив під вартою двох фігурантів алуштинської "Справи Хізб ут-Тахрір" Руслана Месутова та Ельдара Кантемірова.

загрузка...
загрузка...
Loading...