Новини » Політика 1693 Читать эту новость на русском

Зеркаль розповіла, яку роль Пристайко і Єрмак відіграють у зовнішній політиці Зеленського

Олена Зеркаль. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Пристайко і Єрмак мають розподілені сфери відповідальності

Заступниця голови Міністерства закордонних справ України Олена Зеркаль розповіла, яку роль у зовнішньополітичних рішеннях президента Володимира Зеленського відіграють міністр закордонних справ Вадим Пристайко і радник президента Андрій Єрмак. Про це вона розказала в інтерв'ю в ефірі 24 каналу.

Відповідаючи на запитання, хто більш визначальний у зовнішній політиці, Єрмак чи Пристайко, Зеркаль сказала, що президент.

Також вона роз'яснила, що глава МЗС та радник голови держави мають розподілені сфери відповідальності.

"Якщо це зв'язки з європейськими політиками, реакції чи послідовність дій, то, мабуть, це Пристайко. Якщо це офіційні переговори, то це Пристайко", - сказала Олена Зеркаль.

Крім того, замголови МЗС зазначила, що Андрій Єрмак залучений до комунікації з Російською Федерацією.

"Комунікують зараз між собою більше радники президентів по Росії, по "Нормандії", - наголосила Зеркаль.

Раніше повідомлялося, що заступниця міністра МЗС Олена Зеркаль, яка вже давно говорила, що піде з посади у Міністерстві закордонних справ, вирішила це зробити, ймовірно, з наступного тижня. Вона зазначила, що на цьому тижні виконає своє останнє завдання – проведе процесуальне слухання в Гаазі по новому арбітражу, що стосується українських військових кораблів, які були затримані рік тому та утримувалися Росією, і наших моряків. І все, як і обіцяла піде з посади.

Loading...
Loading...
Loading...