Новини » Політика 200 Читать эту новость на русском

Зеленський використовує СБУ для цинічної фальсифікації підтвердження своїх брехливих звинувачень, – заява "Опозиційної платформи – За життя"

Заява "Опозиційної платформи – За життя" "Опозиційна платформа - За життя"

Влада використовує СБУ для політичного розшуку, переслідуючи народних депутатів з політичних мотивів, здійснюючи у такий спосіб моральний терор

Низка ЗМІ повідомляє нові факти, пов’язані з незаконними оперативно-слідчими заходами щодо народних депутатів від партії "Опозиційна платформа – За життя". Опублікована інформація свідчить про те, що влада використовує Службу безпеки України для політичного розшуку, переслідуючи народних депутатів з політичних мотивів, здійснюючи у такий спосіб моральний терор.

Про це йдеться в заяві партії "Опозиційна платформа – За життя", повідомляє сайт політсили.

Зокрема, в політсилі занепокоєні інформацією про готовність керівництва СБУ залучати до здійснення незаконних дій підконтрольні їм праворадикальні організації.

В партії "Опозиційна платформа – За життя" вважають, що таким чином замовник цього політичного переслідування прагне приховати суспільно важливу інформацію про те, що влада ставить завдання перед спецслужбами і не тільки визначає конкретні цілі для терору, а й інструктує правоохоронців, нав’язуючи їм висновки і бажані звинувачення.

"Влада має намір безпідставно і з використанням фальсифікацій звинуватити партію "Опозиційна платформа – За життя" в отриманні міфічного "російського фінансування"", – йдеться в заяві політсили.

У партії переконані, прагнення Зеленського таким шляхом очорнити "Опозиційну платформу – За життя", яка фінансується абсолютно прозоро і в повній відповідності з вимогами законодавства, очевидно: 31 серпня 2019 року президент Зеленський у постановочному інтерв’ю на телеканалі "1+1" заявив: "Партія Медведчука, там є ще чимало запитань, це його партія або там тимчасове об’єднання, і хто вони такі. Є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії, звідки гроші на фінансування каналів. У нас є відповіді – обсяги кеша, звідки і з якої країни вони все це отримують. І це буде дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться".

"Сьогодні президент Зеленський, який усвідомлює наклепницький характер подібних заяв і бажає уникнути неминучої юридичної і політичної відповідальності за брехливі звинувачення, готовий використовувати правоохоронні органи для вчинення тяжких злочинів. Утіленням цього бажання є дії керівництва та співробітників СБУ, які, згідно з інформацією, опублікованою в ЗМІ, отримали завдання організувати стеження і збір конфіденційної інформації про керівництво партії та народних депутатів від "Опозиційної платформи – За життя": Медведчука В. В., Шуфрича Н. І., Козака Т. Р., Німченка В. І., Загороднього Ю. І., Колтуновича О. С., Волошина О. А., Дунаєва С. В., Столара В. М., Абрамовича І. О., Приходько Н. І., Пономарьова О. С". – зазначають у політсилі.

"Опозиційна платформа – За життя" підкреслює, що ці депутати не є фігурантами кримінальних справ, їм не повідомлялося про підозру, і щодо них Верховна Рада не надавала дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності. Отже, здійснення щодо них будь-яких оперативно-розшукових або слідчих дій є незаконним і містить ознаки кримінальних злочинів.

"Заявляємо, що за незаконні дії керівництва і співробітників СБУ передбачена кримінальна відповідальність відповідно до статей 14, 170, 182, 344, 356, 365, 371 КК України", – наголошують у партії "Опозиційна платформа – За життя".

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Президент України Володимир Зеленський доручив СБУ не тільки стежити за Віктором Медведчуком і його дружиною, але й усіма можливими фінансистами партії, використовуючи при цьому радикальні організації.

Зокрема, СБУшникам доручили стежити за Віктором Медведчуком, його дружиною Оксаною Марченко, партійною верхівкою, а також особами, яких у службовій записці самі силовики називають можливими фінансистами партії. Тобто в СБУ знають про те, хто фінансує партію, але за вказівкою Зеленського будуть "шукати" російські гроші. А щоб все це було весело, ручним націоналістичним угрупованням доручено проводити акції протесту проти діяльності в Україні ОПЗЖ. 

Також було оприлюднено список співробітників СБУ – безпосередніх виконавців, які здійснюють незаконне прослуховування та проведення зовнішнього спостереження щодо народних депутатів, членів їх сімей та близького оточення.

Це:

1. Тиводар Богдан Михайлович - начальник Головного слідчого управління СБУ – здійснював контроль проведення оперативно-слідчих заходів.

2. Долучений до виконання цього завдання Департамент захисту національної державності та його начальник - Дублик Анатолій Ярославович.

3. До проведення незаконних оперативно-слідчих заходів залучено Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.

Повідомлялося, що інформація буде зніматися з каналів зв'язку народних депутатів: Медведчука В. В., Шуфрича Н.І., Козака Т. Р., Загороднього Ю. І., Столара В. М., Німченко В. І., Абромовича І. О. та інших, а також членів сімей зазначених осіб - за це відповідальний начальник Головного управління, полковник Беззубенко Микола Васильович.

 
загрузка...
загрузка...
Loading...