Зеленський призначив на усі посади "смотрящих" Порошенка, – Рабінович

Вадим Рабінович

Не потрібно бути "оптимістами у рожевих трусах" і вважати, що лише через зміну Порошенка на Зеленського зміниться і країна.

Зараз державою керують представники попередньої влади. На усі ключові посади Володимир Зеленський призначив "смотрящих" від Петра Порошенка. Коли 73% населення голосували за нового президента, сподівались на зовсім інше.

Про це в ефірі телеканалу ZIK під час телемарафону "Діалог з країною" заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

Політик зізнався: йому дуже подобається Володимир Зеленський та деякі члени президентської команди, вони приємні та симпатичні. Однак, "на симпатичності далеко не поїдеш".

"Їсти що будемо? "95 квартал" нас веселив, та кажіть, будь ласка, ми будемо сміятись із пустим шлунком? Як жити будемо, адже я наразі не бачив жодного розумного економічного та політичного рішення. Сподіваюсь, що у Зеленського є хоч якась воля до миру, але я хочу це все побачити", – заявив Рабінович.

Тож він підкреслив: не потрібно бути "оптимістами у рожевих трусах" і вважати, що лише через зміну Порошенка на Зеленського зміниться і країна. Адже зараз країною керують представники попередньої влади.

"Наразі все в країні очолюють люди Порошенка, бо вони освічені і знають, як грабувати. Та невже за таким критерієм ми обирали. Чому ти змінив усіх абсолютно на "смотрящих" Порошенка, можна пояснити? Ніхто не може цього пояснити", – вважає Рабінович.

Водночас він зазначив: президент та його команда обіцяли розслідування щодо трагедії в Одесі 2 травня.

"Ми подали документ про створення тимчасової слідчої комісії, адже сумнівно, що  без відповідей на питання саме там, зможемо відповісти на інші питання. Однак "Слуга народу" народу заблокувала створення комісії. Вони не проголосували за неї", – розповів Рабінович.

Натомість, за його словами, буквально через години з’явилась заява колишнього представника "1+1", нинішнього нардепа Олександра Ткаченка про створення іншої комісії.

"Він каже: ми створимо комісію, але свою, яка розгляне антиукраїнські заклики і роботу кремлівської фракції сьогоднішнього парламенту. Скажіть будь ласка, чи нас взагалі за дурнів маєте? Боїтесь назвати тих, хто вбивав людей? Але чому, ви ж обіцяли. 73% населення, які обрали Зеленського, проголосували за інше", – підкреслив Вадим Рабінович.

Як повідомлялось раніше,  Рабінович зізнався: коли голосував на президентських виборах, то думав, що нарешті побачить, як президент Володимир Зеленський буде їздити на роботу на велосипеді. Але, в результаті, таких кортежів, як є за Зеленського, він не бачив навіть у Януковича.

Нагадаємо, 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

Пряму трансляцію дивіться просто тут:

 

Loading...