Новини » Політика 220 Читать эту новость на русском

Ярославський про суди в Україні: Вийти неможливо, поки не подзвонять

Денис Ярославський ZIK

"Я побачив іншу сторону медалі"

В Україні є такі суди, як Печерський, – там неможливо вийти, поки не подзвонять і тебе не випустять.  

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив колишній керівник Голосіївського та Обухівського райвідділів поліції Києва, фахівець з міжнародного права та захисту залучених інвестицій Денис Ярославський.

Гість програми, колишній правоохоронець, розповів про свій період у житті, коли йому довелося перебувати за ґратами, у СІЗО.

"Я побачив іншу сторону медалі... Я там побачив ті речі, яких раніше не бачив.  У слідчому ізоляторі відчув ситуацію, яку раніше не проходив. Я завжди був по інший бік медалі. Ми завжди знаходили, арештовували і закривали. А тут інша ситуація. Насправді цей період був, а це 2016-2017 роки, а точніше 17-й рік, це був пік репресій системи Порошенка, коли закривали усіх поголовно. Ми просто дивилися телевізор і чекали там топів, які показували. Частіше всього по спілкуванню з цими людьми, гостями, які заїжджали на дачу, – їх усіх випускали рано чи пізно, бо не було ніякої доказової бази", – заявив Денис Ярославський.

Ведуча Наташа Влащенко уточнила у гостя програми Дениса Ярославського, що є така думка, що усі ці справи продавали і наскільки вона збігається з реальністю.

"Там не прийнято про це говорити. Я тільки скажу, яких я знаю, які там були, це були політичні замовлення. Це було для піару і для публіки… Давайте правду казати, є такі суди в нас, як Печерський, там неможливо вийти, поки не подзвонять і тебе не випустять. Я це пройшов на собі... В мене була команда мене не випускати. Мене протримали 6 місяців, і лише коли справу передавали в суд, коли відкрили матеріали кримінального провадження, ми змогли достукатися", – заявив Денис Ярославський.

Як повідомляли, у червні 2017 року начальника Обухівського райвідділу поліції Дениса Ярославського взяли під варту строком на два місяці. За версією слідства, Ярославський підозрювався у причетності до спроби викрадення бізнесмена.

Loading...
Loading...
Loading...