live

Я таких кортежів за Януковича не бачив, – Рабінович про Зеленського "на велосипеді"

Вадим Рабінович

"Коли я голосував, то в мене була мрія, що нарешті я побачу, як він сказав, – "Я буду їздити на роботу на велосипеді"

Народний депутат, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович розповів, що коли голосував на президентських виборах, то думав, що нарешті побачить, як президент Володимир Зеленський буде їздити на роботу на велосипеді. Але, в результаті, таких кортежів, як є за Зеленського, він в Януковича не бачив.

Про це він заявив під час марафону "Діалог з країною", який транслює телеканал ZIK.

Політик зізнався, що в другому турі президентських виборів голосував за Зеленського, бо йому сподобалася його програма.

"А чому мені не було голосувати за нього? Давайте я візьму програму, з якою прийшов до нас Зеленський. Він пише, що першим законопроєктом, який він, прийдучи до влади зробить – це закон про народовладдя. Тобто, щоб ми з вами вирішували, продавати свою землю або ні, йти в НАТО або посидіти в нейтральній позиції. Що поганого запропонував Зеленський? Ясно, що я піднімаю руку за нього, а те, що дальше ніхто не захотів порадитися і те, що немає цього закону першим, а почався "турборежим" з якоюсь маячнею, от це в мене проблема зі Зеленським і його партією", – зауважив Рабінович.

Також він згадав обіцянку Зеленського, що "прем’єр-міністром стане видатний професіонал, щоб це була освічена людина, яку поважають в Україні, на Заході і котрий є прикладом "гуру" економіки".

"А став прем’єр-міністром "гуру" економіки Гончарук, який диплом купив в якомусь переході. Він говорив, що розслідують справу Шеремета, перенесуть Адміністрацію президента. Навіщо ви це робите, якщо ви цього не зробите?", – поцікавився Рабінович.

Крім того, за словами політика, Зеленський казав, навіщо цих три президенських літаки, якщо вони нікому не потрібні та навіщо блокувати пів міста через кортежі.

"Володимир Олександрович – це ж ви все говорили, а не я. Тому співвідношення слів і діла є тим бруском, який ми перевіримо, чи це так. Вчора, хто вдень був у Києві – проїхати не можливо, бо приїхав, який там знайомий прем’єр-міністр. Коли я голосував, то в мене була мрія, що нарешті я побачу, як він сказав, – "Я буду їздити на роботу на велосипеді". Ну я таких кортежів у Януковича не бачив. Хлопці що це таке?", – зазначив Рабінович.

Він констатував, що неспівпадіння обіцянок і реальності викликають в нього хвилювання за ситуацію в країні.

Нагадаємо, що 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

 

Loading...