live
Новини » Політика 134 Читать эту новость на русском

Вибори на Донбасі: Зеленський запропонує Путіну провести голосування після деокупації

EPA-EFE Володимир Зеленський.

Зеленський наголосив, що досі в Мінську на багатьох зустрічах ніхто не говорив, а що буде, якщо сторони домовилися про припинення вогню, а вогонь знову почався

Президент України Володимир Зеленський планує порушити на зустрічі "нормандської четвірки" питання щодо проведення місцевих виборів в ОРДЛО як на території України, а не окупованій. Про це повідомляє Українська правда.

"Ми повинні говорити про повернення всіх українських полонених (і тих, хто у списках, і тих, хто ні - ред.)… Повне розуміння конкретного списку людей із термінами - перше важливе питання. Друге питання - "фейкове" припинення вогню, фейкове "хлібне перемир'я", таке, знаєте, тимчасове: два-три дні було перемир'я, а потім почали пострілювати, а потім щось серйозне, і починаємо втрачати людей. Тобто серйозне перемир'я, серйозне припинення вогню. Серйозне - це немає жодного обстрілу, зі зрозумілими термінами й обов'язками", - зазначив глава держави під час візиту до Станиці Луганської.

Український лідер наголосив, що досі в Мінську на багатьох зустрічах ніхто не говорив, а що буде, якщо сторони домовилися про припинення вогню, а вогонь знову почався.

"Третє питання - це контроль над кордоном, передача Україні контролю над кордоном із Росією. Четверте питання - я думаю, що воно одне з непростих, бо складається з багатьох складових. Це можливість проведення місцевих виборів уже на території України, а не на тимчасово окупованій території України. Найголовніше питання", - додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше міністр закородонних справ України Вадим Пристайко заявив, що для тимчасово переміщених осіб можливо застосувати електронне або дистанційне голосування на виборах на Донбасі.

Loading...
Loading...
Loading...