Новини » Події 260 Читать эту новость на русском

Верховний суд визнав законною висилку Саакашвілі до Польщі у 2018 році

Міхеїл Саакашвілі Фото з відкритих джерел

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає

Верховний Суд визнав законними дії суб’єктів владних повноважень щодо реадмісії Міхеіла Саакашвілі до Республіки Польща, які мали місце у 2018 році. Про це повідомляє пресслужба суду на своїй сторінці у Facebook.

"Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу Міхеіла Саакашвілі у справі за його позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України, Міністерства внутрішніх справ України стосовно визнання незаконними та скасування рішення та вчинення дій щодо реадмісії позивача до Республіки Польща. Позивач просив визнати незаконними дії цих органів влади від 12 лютого 2018 року щодо виконання рішення компетентного органу про повернення позивача до країни попереднього перебування. Верховний Суд залишив у силі рішення судів попередніх інстанцій, якими М. Саакашвілі відмовлено у позовних вимогах", - зазначається у повідомленні.

При цьому додається, що постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Рішення прийнято під час судового засідання 19 листопада 2019 року. Повний текст Постанови буде виготовлено протягом п’яти днів.

Нагадаємо, у жовтні цього року до Головної військової прокуратури надійшла заява від колишнього Президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, заява про викрадення і насильницькі дії щодо Саакашвілі та незаконного його переміщення через державний кордон України до Польщі 18 лютого, 2018 року. Відповідно до вказаної заяви було відкрито кримінальне провадження.

загрузка...
загрузка...
Loading...