Вадим Рабінович про спроби закрити рота журналістам: Надірвуться!

Вадим Рабінович

"Бо це тяжке діло"

Ті, хто думає, що зможе закрити рота засобам масової інформації в Україні, насправді самі можуть "надірватися".

Про це під час марафону "Діалог з країною" в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Політик під час обговорення теми щодо свободи слова в Україні, звернув увагу на "указ про початок диктатури": "Зеленський наказав до нового року підготувати закон про кримінальну відповідальність для журналістів, вимоги до стандартів новин, про які я говорив, заборону фізичним та юридичним особам держави агресора володіти і фінансувати медіа в Україні та про посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію та фейки".

Вадим Рабінович навів приклад, що, скажімо, якби такий закон був уже чинний, то нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко міг би посадити журналіста за ґрати на вісім років.

Політик зауважив, що ситуація щодо свободи слова може розвиватися по-різному, та попередив, що ті, хто думає, що зможе закрити рота ЗМІ, насправді самі можуть "надірватися".

"Бо це тяжке діло, щоб не надірвались", – сказав він.

Нагадаємо, 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорює з українцями актуальні проблеми нашої країни. Захід присвячено півріччю перебування Володимира Зеленського на посаді президента України.

Як повідомляли, під час марафону Вадим Рабінович заявив, що невиконання передвиборчих обіцянок – це злочин.

Онлайн-трансляція телемарафону доступна за посиланням.

Loading...