live
Новини » Політика 67 Читать эту новость на русском

Вадим Рабінович: Невиконання передвиборчих обіцянок – це злочин

Вадим Рабінович
загрузка...
загрузка...

Політик, що не виконує обіцяного, чинить гірше, ніж злодій, який краде гаманець

Той політик, який не виконує свої передвиборчі обіцянки, краде надію у виборців і чинить злочин.

Про це під час марафону "Діалог з країною" в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Політик зацитував у прямому ефірі передвиборчі обіцянки чинного президента України Володимира Зеленського, де йшлося, зокрема про відкритість влади, автоматизацію бюрократичних процесів, про те, що професії лікаря та педагога мають стати високооплачуваними, тощо.

Вадим Рабінович звернув увагу на те, що натомість нині робить влада: до прикладу, затверджує кроки щодо трансплантації органів.

"Скажіть, це у них якась манія із цією трансплантацією? Це все, до чого ми повинні прийти?" – здивувався Вадим Рабінович.

"Я вважаю, що невиконання передвиборчих обіцянок – це злочин. Цей злочин, можливо, ще не узаконений нині Кримінальним кодексом, але кожен із вас розуміє, коли у тебе крадуть надію, коли у тебе крадуть віру, а це робить той політик, який не виконує свої передвиборчі обіцянки, то він чинить ще гірший злочин, аніж, коли у тебе з кишені вкрали гаманець", – заявив Вадим Рабінович.

Нагадаємо, 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорює з українцями актуальні проблеми нашої країни. Захід присвячено півріччю перебування Володимира Зеленського на посаді президента України.

Як повідомляли, під час марафону Вадим Рабінович заявив, що питання про скасування доплат вчителям уже практично вирішено в Кабміні.

Онлайн-трансляція телемарафону доступна за посиланням.

Loading...
Loading...
Loading...