Новини » Політика 103 Читать эту новость на русском

Уряд вніс зміни до плану виконання угоди про асоціацію з ЄС

Україна і ЄС

Оновлений план враховує поглиблення двосторонніх відносин Україна – ЄС

Сьогодні, 20 листопада, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою вніс зміни до плану заходів з виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що оновлений план враховує поглиблення двосторонніх відносин Україна – ЄС та низку ухвалених двосторонніми органами асоціації рішень за останні роки. План заходів спрямований на виконання цілей програми діяльності Уряду, а саме досягнення відповідності України критеріям членства в Європейському Союзі.

Оновлений документ актуалізує, доповнює та узгоджує завдання із правом ЄС, яке динамічно розвивається. Завдання, які були оновлені, відносяться до таких сфер:

  • митна і фінансова політика, оподаткування, підприємництво, фінансові послуги та конкуренція;
  • юстиція, соціальні та гуманітарні питання;
  • транспорт;
  • енергетика та енергоефективність;
  • цифрова сфера, наука, технології та інновації;
  • природокористування та інші.

"Рішення Уряду дозволяє "перепрошити" програмне забезпечення для операційної системи європейської інтеграції України. Це пришвидшить рух України до ЄС, паралельно зробить такий рух більш прозорим, а владу – реально підзвітною громадянам України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив рішення, завдяки якому українські науковці зможуть одержати близько 7 мільйонів євро в межах допомоги, яку ЄС надав Україні в програмі "Горизонт 2020".

загрузка...
загрузка...
Loading...