У влади завдання продати землю, а нас – розібрати на органи, – Рабінович

Вадим Рабінович

"Нова влада привела нову молоду команду, а та продовжує все те, що робила Супрун, тільки гірше"

Співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович розповів, що має враження, що у нової владної команди завдання забрати та продати українську землю і розібрати українців на органи.

Про це він заявив під час марафону "Діалог з країною", який транслює телеканал ZIK.

За його словами, молода команда продовжує все те, що робила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

"Вони прибрали Супрун і що далі? Зроблений підсумок робити Супрун? Ні. Нова влада привела нову молоду команду, а та продовжує все те, що робила Супрун, тільки гірше", – вважає політик.

Він зауважив, що читав постанову президента Володимира Зеленського про медицину, найголовніше для них - це трансплантація органів.

"Ви розумієте, в мене таке враження, що в них завдання забрати та продати землю, розібрати нас на органи, вбити пенсіонерів і активну молодь випхати за кордон", – констатував Вадим Рабінович.

Як повідомляли, 13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Ухваленню рішення передували акції протесту. Так, аграрії, які неодноразово виходили на акцію протесту до будівлі парламенту, принесли тушу свині у труні як символ того, що станеться з українським фермерством та селом внаслідок ухвалення законопроєктів про продаж землі. Окрім того, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекривали головні автомагістралі країни.

Нагадаємо, що 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

Пряму трансляцію дивіться просто тут:

Loading...