Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві в ресторані при готелі отруїлися студенти

У закладі зафіксували численні порушення санітарних норм

Лікарня. Фото: olsztyn.onet.pl

У п'яти студентів, які вживали їжу в ресторані столичного готелю, зафіксували гостру кишкову інфекцію. Про це повідомляє пресслужба головного управління Держспоживслужби в Києві.

Згідно з повідомленням, представники Держспоживслужби провели позапланову перевірку закладу харчування. Під час інспекції були виявленні порушення вимог санітарного контролю, зокрема не надані відомості щодо проведення державної реєстрації потужності оператора ринку; потужність не підтримується в чистоті; частково пошкоджено покриття стін та підлоги у приміщенні роздавальної; не забезпечено розміщення харчових відходів у закритих контейнерах, сконструйованих так, щоб забезпечити максимальний рівень захисту.

Як зазначається, від 19 листопада у готельному комплексі припинено діяльність з обігу харчових продуктів унаслідок недотримання оператором ринку законодавства України про безпечність та якість харчових продуктів.

Нагадаємо, у місті Новояворівськ Львівської області після святкування весілля в ресторані "Криве озеро" з попереднім діагнозом гострий гастроентероколіт до лікарні госпіталізовано 13 осіб.

Loading...