live

Це той випадок, коли треба виходити на вулицю, – Рабінович про відкриття ринку землі

Вадим Рабінович

"Давайте зараз терміново започаткуємо до другого читання загальнонаціональний діалог"

Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович закликав, щоб всі політичні партії об'єдналися і разом вийшли на вулицю в день голосування за продаж української землі.

Про це він заявив під час марафону "Діалог з країною", який транслює телеканал ZIK.

Вадим Рабінович звернувся до всіх політичних партій і закликав об'єднатися, щоб не допустити продажу землі.

"Я зараз звертаюся до Порошенка, ніколи не думав, що буду звертатися, до Тимошенко, до Вакарчука, до "Свободи", до "Правого сектору", лівого сектору: люди, давайте з вами зараз започаткуємо терміново до другого читання загальнонаціональний діалог, а в день голосування разом вийдемо на вулицю. Оце той випадок, коли треба виходити на вулицю", – зазначив Рабінович.

Окрім цього, він додав, що політична партія "Опозиційна платформа – За життя" ініціює міжнародне звернення до всіх потенційних інвесторів з попередженням про те, що будь-яка покупка української землі є незаконна.

"Вони втратять свої гроші, тому що ми це поламаємо потім в корені. І це правильно, такого не повинно бути", – наголосив політик.

Як повідомляли, 13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Ухваленню рішення передували акції протесту. Так, аграрії, які неодноразово виходили на акцію протесту до будівлі парламенту, принесли тушу свині у труні як символ того, що станеться з українським фермерством та селом внаслідок ухвалення законопроєктів про продаж землі. Окрім того, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекривали головні автомагістралі країни.

Нагадаємо, що 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

Пряму трансляцію дивіться просто тут:Loading...
Loading...
Loading...