live

Треба порахувати, скільки зжерли українських грошей іноземні нероби, – Рабінович

Вадим Рабінович

"Ні в одній країні світу ніхто і ніколи не платить більшу зарплату приїжджим гастролерам, ніж своїм громадянам, тільки тому, що вони іноземці"

Ситуація з постійним запрошенням іноземців на державні посади і їхніми захмарними зарплатами показує, наскільки влада не вірить у своїх людей і загалом у країну.

Про це під час марафону "Діалог з країною", який транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

У Вадима Рабіновича поцікавилися, як таке можливо, що керівнику "Укроборонпрому" Айварасу Абромавичусу призначили зарплату у півтора мільйона гривень. Рабінович відповів, що хоче звернутися до української влади, щоб спільно з нею порахувати скільки було витрачено грошей на оплату іноземним громадянам, які працювали або продовжують працювати на державних посадах.

"Давайте разом, а ми вам готові допомогти, дамо аналітику, скільки наших грошей зжерли за останні п'ять років іноземні нероби, які приїжджають до нас. Скільки ми заплатили тому ж Абромавичусу, коли він працював. Скільки ми заплатили Супрун. Це тільки відкрита, зрозуміло, що вони вкрали більше. Скільки ми заплатили Новаку з автодору, скільки заплатили поляку з залізниці, який вічно з дівчатами в робочий час сидів", – наголосив політик.

Зокрема, за його словами, в жодній країні світу не можливо, щоб іноземці отримували більшу зарплату, ніж власні громадяни. І ситуація з запрошенням іноземців на державні посади і їхніми зарплатами, на його думку, показує, наскільки влада не вірить у своїх людей і загалом у країну.

"Ні в одній країні світу ніхто і ніколи не платить більшу зарплату, приїжджим гастролерам, ніж своїм громадянам, тільки тому, що вони іноземці", – наголосив Рабінович.

Нагадаємо, указ №641/2019 про призначення Айвараса Абромавичуса керівником "Укроборонпрому" був оприлюднений на сайті президента України 30 серпня 2019 року. 

Також нагадуємо, що 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

Як повідомлялося, що під час телемарафону народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович розповів, що коли голосував на президентських виборах, то думав, що нарешті побачить, як президент Володимир Зеленський буде їздити на роботу на велосипеді. Але, в результаті, таких кортежів, які є за Зеленського, він за Януковича не бачив.

Loading...