Топове ЗМІ Німеччини: Медведчук упевнений, що президент Зеленський продовжує цинічну політику Порошенка щодо Української православної церкви

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Детальну інформацію розміщено на офіційному сайті одного з найбільш авторитетних німецьких видань

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук упевнений, що нова українська влада на чолі з президентом Зеленським продовжує цинічну політику Петра Порошенка щодо Української православної церкви.

Більш детальну інформацію розміщено на офіційному сайті одного з найбільш авторитетних німецьких видань Russland.news.

"Ми бачимо, що політику Порошенка (її втіленням у справах церковних стали отримання томосу і рейдерські захоплення храмів та майна УПЦ ‒ єдиної канонічної православної церкви в Україні) сьогодні продовжує команда Зеленського", – повідомляє німецьке видання з посиланням на заяву Віктора Медведчука, яку опубліковано на сайті партії "Опозиційна платформа - За життя".

Коментуючи висловлювання міністра культури України Бородянського, який упевнений, що УПЦ "має внести у свою назву ідентифікацію належності до Російської православної церкви", народний депутат України IX скликання повідомив, що партія "Опозиційна платформа – За життя" розглядає цю заяву міністра, як прояв непрофесіоналізму і цинізму по відношенню до виборців.

"Очевидно, в силу свого невігластва або політичної заангажованості, міністр культури ігнорує той факт, що УПЦ – це незалежна, самостійна церква, керівництво якої обирається на Соборі єпископів. УПЦ має свій Церковний суд і Священний Синод, повністю незалежна від Російської православної церкви і пов'язана з нею тільки спільними молитвами.

Заяви міністра культури, члена команди Зеленського – не що інше, як продовження політики Порошенка, який з політичних міркувань втручався у церковні справи, що призвело до розколу православ'я не тільки в Україні, але і у всьому світі", – резюмував політик.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук повідомляв про те, що Українська Православна Церква була, є і залишається єдиною канонічною церквою в Україні.

 

Loading...