live

Суди перетворилися на мегакорупційну систему, – Вадим Рабінович

Вадим Рабінович

"Ні один українець не йде до суду за справедливістю"

Українські суди стали повністю корумпованими, а це буде погіршувати економічну ситуацію в країні. Тому що ніхто не захоче вкладати в Україну.

Про це під час марафону "Діалог з країною", який транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Вадим Рабінович вважає, українські суди стали повністю корумпованими і туди ніхто не йде, щоб отримати справедливий вирок.

"Скажіть, де вироки цих судів? Суди повністю перетворилися на мегакорупційну систему. Жоден українець не йде у суд за справедливістю. Жоден українець не шукає адвоката для справедливості. Він запитує, чи може адвокат домовитися з суддею. Так це чи не так? Так", – зазначив Рабінович.

На його думку, така справа з судами буде погіршувати економічну ситуацію в країнї, тому що в таких умовах ніхто не захоче вкладати кошти в Україну.

"А скажіть, як це в країні, якщо бізнесмен не може захистити свою власність чесно в суді, який йому сенс вкладати в країну. Ніхто не буде це робити", – переконаний Рабінович.

Нагадаємо, що 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

Також повідомлялося, що народний депутат, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович розповів, що коли голосував на президентських виборах, то думав, що нарешті побачить, як президент Володимир Зеленський буде їздити на роботу на велосипеді. Але, в результаті, таких кортежів, як є за Зеленського, він за Януковича не бачив.

Пряму трансляцію дивіться просто тут:

Loading...