Розкрадання 20 мільйонів "Укрзалізниці": завершено досудове розслідування

www.uz.gov.ua

У САП зазначили, що наразі матеріали справи відкрито стороні захисту для ознайомлення

Завершено досудове розслідування у справі екснародного депутата України (8-го скликання), його фінансового радника, а також колишнього позаштатного радника глави Адміністрації президента України щодо заволодіння у 2015 році 20 млн грн "Укрзалізниці" і намагання у 2016 році заволодіти 44 млн грн державного підприємства "Укрзалізничпостач". Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У САП зазначили, що наразі матеріали справи відкрито стороні захисту для ознайомлення. Після ознайомлення з матеріалами справи, обвинувальний акт буде скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду.

У відомстві нагадали, що колишньому народному депутату, його раднику та колишньому позаштатному раднику глави АП було повідомлено про підозру за ч.5 ст.27, ч.5 ст.191, ч.2 ст.15 – ч.5 ст.191 КК України. Кримінальні провадження стосовно інших осіб, причетних до незаконного заволодіння коштами "Укрзалізниці", наразі перебувають на розгляді у Антикорупційному суді.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України найближчим часом ухвалить рішення про зміну керівництва "Укрзалізниці" через "дику корупцію".

Loading...
Loading...
Loading...