Рабінович: Чекайте захмарних тарифів від Кабміну Гончарука

Вадим Рабінович

"Для того, щоб людину зробити слухняним рабом, її треба загнати у фінансову прірву"

Попередня влада підняттям тарифів ввела людей у рабство. Однак, незважаючи на великі очікування, у тарифних питаннях нова влада продовжила справу своїх попередників.

Про це під час марафону "Діалог з країною", який транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Вадим Рабінович вважає, що попередні уряди Арсена Яценюка і Володимира Гройсмана підняттям тарифів ввели рабство. Люди опинилися в такому становищі, що могли думати тільки про те, як оплатити тарифи.

"Я вважаю, що рабство, яке вони вводять в Україні, починалося з тарифів. Для того, щоб людину зробити слухняним рабом, її треба загнати у фінансову прірву... Я можу вам спочатку пригадати Гройсмана, який сказав, що ні одна українська сім'я не буде платити більше 20% від своїх доходів. Було таке? Було. Сидить Гройсман у в'язниці? Ні", – зазначив Рабінович.

Також, за його словами, нова влада продовжила справу своїх попередників. Зокрема, він наголосив, що на закритому засіданні Кабміну Олексій Гончарук відмінив постанову уряду Гройсмана №560, в якій встановлювався граничний тариф на опалення і постачання гарячої води.

"Вони вважають, що тарифи Гройсмана–Яценюка недостатні для нашої країни. Нам треба піднімати тарифи. Але вони не могли це зробити, тому що була межа... "Слуги народу" замість того, щоб подумати про тарифи, зняли граничну межу і тепер чекайте захмарних тарифів", – наголосив політик.

До слова, Кабінет міністрів України скасував граничні тарифи на опалення і постачання гарячої води.

Нагадаємо, що 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

Пряму трансляцію дивіться просто тут:

Loading...