Рабінович - Зеленському: Ви обіцяли нам інше

Вадим Рабінович

Зеленський обіцяв багато, але жодну з обіцянок не було виконано, зазначив нардеп

Під час передвиборчої кампанії нинішній президент України Володимир Зеленський обіцяв багато, але жодну з обіцянок не було виконано. Про це під час марафону на телеканалі "112 Україна" заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович.

"Що я вам скажу? Нами керують ті, кому Україна загалом-то і не потрібна. Які приїхали сюди на заробітки, які приїхали сюди зірвати куш у тубільців і потім у себе в шинках розповідати, ось, як правильно товариш сказав, після прийнятої марихуани розповідати, як він обдурил цих ось там в Україні. Так не можна, люди", - сказав він.

"Володимире Олександровичу, ви обіцяли нам інше. Ви обіцяли – я можу тут цілі пункти читати, що ви нам обіцяли. І престижність професій, і там, я не знаю, "Україна стане царством тих, хто сюди приїжджатиме", і все – де це все? Де натовпи  людей, які рвуться назад до України? А чого вони повинні приїжджати сюди назад? Чого? Знову слухати ось цю нескінченну вашу маячню зі співом пісень? Знову дізнаватися, що у нас нічого немає, знову чергового іноземця поставили на посаду, а черговий українець виїхав за кордон? Що це таке?" - резюмував нардеп.

Loading...