Рабінович: 80% людей, які ухвалюють рішення в Україні, - це люди Сороса

Вадим Рабінович. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Гончарук, всі його заступники та половина адміністрації працює на Сороса, заявив нардеп

На цей момент 80% людей, які ухвалюють рішення в Україні, - це люди Сороса. Про це під час марафону на телеканалі "112 Україна" заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович.

"У катастрофі, яка наближається на нашу країну, коли буде друге голосування щодо землі, у якому нас вже обдурили, - я дуже боюся того, що на потребу одній-єдиній людині на прізвище Сорос – якщо хто не знає, ніколи ще не було в жодній країні світу такого, щоб 80% людей, які ухвалюють рішення в нашій країні - це люди Сороса", - сказав він.

"Я хочу вам сказати кілька слів пана Сороса, щоб ви розуміли – просто його слова. Перше. Сорос: "Європа навіть виграє, якщо від України залишиться згарище і гори смердючих трупів. Доля українців нікого не хвилює". Це слова Сороса, я готовий відповідати за них у суді. Скажіть, будь ласка, це точно те, чому ми повинні слідувати? Гончарук, всі його заступники – всі працюють на Сороса. Половина адміністрації працює на Сороса. Звичайно, вони будуть розвивати у нас війну і все інше", - додав нардеп.

"Цю людину мають зі всіма своїми структурами вигнати з України, як це зробила Угорщина і почала процвітати. Чому ми вважаємося дармовою годівницею? Чому ми – саме ті, на яких вони заробляють з ранку до вечора? Вони обклали нас боргами, їхнє завдання сьогодні тільки – залишитися при владі, виплачувати ці борги. Нічого не треба. Вони самі знають, що ми загинемо, якщо будемо їх виплачувати. І жоден уряд нормальний ніколи в житті не буде їх виплачувати. Я вам ще раз повторюю, якщо б наша партія перемогла на виборах – наступного ранку, та ні, ввечері вже тут не було б жодного Сороса, а ще вранці вони б знали, що ми такі борги віддавати не будемо. Це кабальні борги. Це борги, що знищують країну", - резюмував Рабінович.

Loading...