live

Рабінович: 200 ампул сироватки від дифтерії – то лише для монобільшості?!

Вадим Рабінович

"Освіта, медицина – це ж катастрофа!"

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович вважає, що в медичній сфері гряде повна катастрофа.

Про це він заявив в  ефірі телеканалу ZIK під час телемарафону "Діалог з країною".

"Скажіть, що це таке? Люди, освіта, медицина – це ж катастрофа!" – заявив Вадим Рабінович.

Політик продовжив: "Міністр охорони здоров'я України (Зоряна Скалецька – Ред.) два дня тому – вистачає ж нахабства – заявила, я прочитаю краще, щоб мене ні в чому не звинуватили: "Україна отримала 200 ампул сироватки проти дифтерії". 200 ампул – це якраз на вашу монобільшість в парламенті чи що? Ви послухайте, це ж говорить міністр країни! 200 ампул я отримала на країну, все гаразд, можете не хвилюватися за дифтерію. Так, я за вас і не хвилююся, я за інших хвилююся", – заявив Вадим Рабінович.

Нагадаємо, 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорює з українцями актуальні проблеми нашої країни. Захід присвячено півріччю перебування Володимира Зеленського на посаді президента України.

Як повідомляли, під час марафону Вадим Рабінович заявив, що питання про скасування доплат вчителям уже практично вирішене в Кабміні.

Онлайн-трансляція телемарафону доступна за посиланням.

Loading...