Питання про скасування доплат вчителям уже практично вирішене в Кабміні, – Рабінович

Вадим Рабінович. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Планують скасувати навіть ті надбавки, які впроваджував уряд Гройсмана.

Владі не потрібні вчителі, адже навіть у Міністерстві освіти та науки заявили про необхідність скорочення кількості шкіл. Під час передвиборчої кампанії Володимир Зеленський запевняв, що професія вчителя стане найбільш престижною, натомість зараз педагоги отримали зовсім інше.

Про це в ефірі телеканалу ZIK під час телемарафону "Діалог з країною" заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

Він заявив: питання про скасування доплат вчителям уже практично вирішене в Кабміні.

"Більше того – будуть скасовані і ті надбавки, які вводив навіть уряд Гройсмана", – розповів політик.

Нардеп переконаний: владі не потрібні вчителі, адже навіть нова очільниця Міністерства освіти Ганна Новосад заявила, що потрібно скоротити кількість шкіл.

"Розумієте, з нас роблять рабів. Ми всі це бачимо, але соромимось сказати. Якщо пам’ятаєте, Володимир Зеленський говорив, що професія вчителя стане найбільш престижною та найкращою. Скажіть, стала ваша професія найпрестижнішою? Ні", – підкреслив Рабінович.

Тож він зазначив: сподівається, суспільство все ж робитиме висновки із дій влади.

"Можу дати вам слово, що ми допомагатимемо Зеленському у всіх питаннях, якщо він хоче хоч щось почути", – наголосив Вадим Рабінович.

Як повідомлялось раніше, міністр освіти і науки Ганна Новосад під час презентації проєкту Державного бюджету – 2020 заявляла, що у кошторисі передбачено кошти, які дозволять усім без виключення регіонам країни виплачувати вчителям надбавку за престижність у розмірі 30%.

Нагадаємо, 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

Пряму трансляцію дивіться просто тут:

 

Loading...