Президент України відмовився голитися

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом, Офіс Президента

Президент заявив, що збриє бороду тільки після того, як повернені Росією кораблі "Нікополь", "Бердянськ" та "Яни Капу" пришвартуються в українському порту

Президент України Володимир Зеленський пояснив, що прийшов неголеним на спільну прес-конференцію з прем'єр-міністром Чехії Андрієм Бабишем, через забобони, передає "112 Україна". 

Зеленський зазначив, що збриє бороду тільки після того, як повернені Росією кораблі "Нікополь", "Бердянськ" та "Яни Капу" пришвартуються в українському порту.

"Я хочу вибачитися, що неголений. Це не просто так. У нас є таке українське слово… — "забобони". Чисто українське слово, дуже класне слово, я дуже люблю. Є такий "забобон". Знаєте: зараз я чекаю кораблі — кораблі повернуться, тоді поголюся", — сказав Зеленський.

Зазначимо, що влітку в ході робочих поїздок по Україні Володимир Зеленський носив жовті браслети, на яких були нанесені прізвища українських моряків. Він тоді обіцяв їх носити до тих пір, поки військовополонені моряки не повернуться в Україну.

Як повідомлялося раніше, 18 листопада Росія передала Україні три кораблі, які в листопаді 2018 р. були захоплені в Керченській протоці. Крім того, українські буксири "Титан", "Гайдамаки" та пошуково-рятувальне судно "Сапфір" разом з катерами і буксиром почали рух у напрямку материкової України". Кораблі прибудуть в українські порти 20−21 листопада.

 

Loading...
Loading...
Loading...