Новини » Події 1012 Читать эту новость на русском

Повернені РФ кораблі перевірили на наявність вибухівки

Comments.UA

Військові судна повернулися до України у ледве придатному стані

Українські водолази оглянули пошкодження кораблів і звертали увагу на наявність вибухових пристроїв.

Українські катери "Яни Капу", "Нікополь", "Бердянськ", які після річного полону повернулись в Україну, перевірили на наявність вибухівки.

Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко у Facebook.

За його словами, українські водолази оглянули пошкодження кораблів і звертали увагу на наявність вибухових пристроїв.

"Відбувалося водолазне обстеження кораблів під час прийому. Українські водолази оглядали пошкодження кораблів. І, на всяк випадок, наявність вибухових пристроїв. Може, хто з росіян забув", - написав він.

Нагадаємо, цього понеділка Російська Федерація заявила, що повертає Україні військові кораблі "Бердянськ", "Нікополь" та буксир "Яни Капу", які було захоплено у листопаді минулого року. Про це повідомила пресслужба МЗС Росії.

Буксирування українських суден із Керчі розпочалося в неділю, 17 листопада. Операція проходила під контролем російських прикордонників та правоохоронців.

Пізніше пресслужба Військово-Морських сил ЗСУ підтвердила, що РФ передала Україні захоплені військові кораблі.

Повернення кораблів відбулося в нейтральній території в акваторії Чорного моря. У супроводі українських буксирів "Тітан" і "Гайдамаки", а також пошуково-рятувального судна "Сапфір", два українських катери та буксир вирушили в напрямку материкової України.

Два катери "Нікополь" і "Бердянськ", а також буксир "Яни Капу", що було захоплено торік повернулися до України в поганому стані. Військові судна знаходяться у ледве придатному стані.

Зазначимо, що Україна сім разів зверталася до Російської Федерації з вимогою повернути захоплені військові судна "Яни Капу", "Бердянськ" та "Нікополь".

 

загрузка...
загрузка...
Loading...