live
Новини » Політика 124 Читать эту новость на русском

Рябошапка заявив про перевірку всіх скандальних витоків у Telegram

Руслан Рябошапка. Фото: nazk.gov.ua
загрузка...
загрузка...

Спочатку треба зрозуміти, наскільки ці аудіозаписи є автентичними

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка повідомив, що є кримінальне провадження, яке дослідить законність різних записів і так званих зливів у соціальні мережі. Про це він сказав під час спільного брифінгу генпрокурора і директора ДБР Романа Труби, передає "Українська правда".

Згідно з повідомленням, Рябошапку запитали, чи будуть у ГПУ відкривати провадження через матеріали Telegram-каналу "Трубу прорвало", де повідомлялося нібито директор ДБР координує свою роботу з офісом президента, зокрема главою ОП Андрієм Богданом.

"Давайте спочатку зрозуміємо наскільки ці аудіозаписи є автентичними, оскільки в сучасному світі і за сучасного розвитку технологій очевидно, що скомпілювати можна все що завгодно. Наскільки я знаю є кримінальне провадження, яке загалом уже відкрито, і яке пов'язане з дослідженням законності проведення таких  записів. Тут є декілька складових, декілька нюансів і  вони між собою пов'язані. Їх треба буде поєднати і тоді ми зможемо зробити висновки", - зазначив генпрокурор.

Нагадаємо, 31 жовтня невідомий пранкер у телеграм-каналі "Джокер" почав публікувати скриншоти свого листування від імені генпрокурора з нардепами фракції "Слуга народу" Миколою Тищенком і Михайлом Радуцьким. Зокрема у листуванні з Радуцьким йшлося про додаткові виплати депутатам фракції.

Loading...
Loading...
Loading...