Новини » Політика 63 Читать эту новость на русском

Пенс ніколи не говорив з послом США в ЄС щодо справи проти Байдена, - адміністрація віцепрезидента

Гордон Сондленд.  EPA-EFE

Сондленд не залишався наодинці з віцепрезидентом Пенсом під час поїздки до Польщі

Глава адміністрації віцепрезидента США Майка Пенса Марк Шорт заявив, що Пенс ніколи не говорив з послом США в ЄС Гордоном Сондлендом про розслідування проти Джо Байдена.

Заяву адміністрації опубліковано на сайті CNN.

"Віцепрезидент ніколи не говорив з Гордоном Сондлендом про розслідування справи Байдена, "Бурісми" або про умови виділення фінансової допомоги Україні на основі потенційних розслідувань", - йдеться в заяві Шорта.

У заяві зазначається, що Сондленд не залишався наодинці з віцепрезидентом Пенсом під час поїздки 1 вересня в Польщі і відповідно у них не було такої розмови.

"Безліч свідків під присягою свідчили, що віцепрезидент Пенс ніколи не піднімав питань про Гантера Байдена, колишнього віцепрезидента Джо Байдена, Crowdstrike, "Бурісми" або розслідувань в розмові з українцями чи президентом Зеленським до, під час або після зустрічі 1 вересня в Польщі", - додали в адміністрації.

Зазначимо, сьогодні Сондленд на публічних слуханнях заявив, що він висловив стурбованість у розмові з Пенсом з приводу того, що заморожування 400 мільйонів доларів у вигляді допомоги Україні було пов'язано з розслідуваннями, на яких наполягав Дональд Трамп.

загрузка...
загрузка...
Loading...