Новини » Політика 491 Читать эту новость на русском

Нестор Шуфрич просить голову СБУ дати правову оцінку інтернет-сайту "Миротворець"

Нестор Шуфрич

У разі виявлення порушень вжити невідкладних заходів

Народний депутат Україні від "Опозиційної платформи – За життя", голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Нестор Шуфрич звернувся до голови Служби безпеки України Івана Баканова з проханням надати правову оцінку інтернет-сайту "Миротворець".

Копія звернення народного депутата є в агентства ZIK.

Голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Нестор Шуфрич звернувся до Служби безпеки України ZIK

Зокрема, голова комітету ВР Нестор Шурич вказує, що на інформаційному ресурсі "Миротворець" містяться дані про політичних діячів, народних депутатів України, журналістів.

Однак, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" обробка персональних даних фізичної особи без її згоди не дозволяється.

"Крім випадків, визначених Законом і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, або якщо обробка персональних даних є необхідною для захисту його життєво важливих інтересів", – йдеться у зверненні народного депутата.

У цьому зв'язку, Нестор Шуфрич просить голову СБУ Івана Баканова дати правову оцінку відповідній ситуації, забезпечити об'єктивну перевірку інтернет-сайту "Миротворець".

Голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Нестор Шуфрич наголошує, "у разі виявлення порушень вжити невідкладних заходів".

Нагадаємо, раніше народний депутат Україні від "Опозиційної платформи – За життя" Нестор Шуфрич заявив, що в українському парламенті знайдеться необхідна кількість голосів для зняття недоторканності з Петра Порошенка.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...