Новини » Політика 80 Читать эту новость на русском

Медведчук закликав ухвалити закон про референдум: У народу України немає механізму впливати на владу

Віктор Медведчук. Фото: 112.ua

Згідно з Конституцією України, єдиним джерелом влади в країні є український народ, але у цього джерела влади сьогодні немає механізму, як реалізовувати цю владу. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі політичного шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Стаття 5 Конституції України говорить, що єдиним джерелом влади в країні є український народ, але це джерело влади сьогодні не має механізму, як реалізовувати цю владу. І ми ще колись у форматі "Українського вибору", громадського руху, у 2012 році розробили такий законопроект. Нині ми його подали від фракції 29 серпня", – сказав він.

При цьому політик наголосив, що ані згаданий, ані інші законопроекти поки не розглядають.

"Але ані цей законопроект, ані інші поки ніхто не розглядає. Тому це знову ж таки розмови. Потім буде референдум, закон про референдум теж буде потім. А зараз треба терміново продати землю, тому що це вимога МВФ. Це вимога тих, хто, на жаль, здійснює зовнішнє управління в країні. І цього допустити не можна", – впевнений Медведчук.

Раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що референдум щодо ринку землі може відбутися раніше 2024 року. Він зазначив, що спочатку буде перехідний етап, коли українські громадяни побачать, як працює ринок землі не просто на словах, і лише потім будуть вирішувати: чи треба дозволяти, щоб до нас прийшли французи чи поляки.

Loading...
Loading...
Loading...