live
Новини » Політика 68 Читать эту новость на русском

Медведчук: Єдиний плюс бюджету - що він ухвалений у листопаді. Інших плюсів немає

Віктор Медведчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук вважає, що єдиний плюс ухваленого бюджету на наступний рік – це те, що його ухвалили в середині листопада. Про це він заявив в ефірі політичного шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Прийняли бюджет. Я вам скажу єдину, виключно позитивну характеристику цього бюджету: вперше цей бюджет прийнято в листопаді, 14-го. Інших позитивних моментів немає. Те, що вдень, - це техніка", – зазначив політик.

Медведчук підкреслив, що прийнятий бюджет антисоціальний і продовжує епоху бідності.

"Тому що він продовжує епоху бідності, він антисоціальний. Це бюджет, який не передбачає розвитку країни, розвитку економіки, а отже, і розвитку соціальної сфери. І тому ось ці вимоги МВФ – продаж землі, звичайно, це було на догоду МВФ. Прийняття своєчасне бюджету, щоб показати: дивіться, все є. Субсидії зменшили, субвенції зменшили, соціальні витрати не збільшили, зарплати не збільшили. Нічого не зробили, але зате виконали те, що ви хотіли. І те, на що ви можете розраховувати як на реалізацію своїх інтересів в Україні. Це ж влаштовує Сороса, МВФ, і, звичайно ж, у них "хотєлки" на цьому не закінчуються", – додав політик.

Раніше співголова фракції "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявляв, що монобільшість у Верховній Раді ухвалила бюджет бідності.

Loading...
Loading...
Loading...