live

Медведчук: Якщо у влади стратегічне завдання - санкції проти Росії, то це не означає досягнення миру

Віктор Медведчук. Фото112.ua

Позиція нової влади в питаннях досягнення миру в Україні залишилась такою ж, як і в колишньої, включаючи санкції проти Росії. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі політичного шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Розумієте, це від нерозуміння ситуації. Спочатку це була, я не хочу нікого принижувати, ображати, примітивна позиція: "Мінські угоди? – Погано". Як ви говорите – кабально. Не підходять. Але, якщо ми не будемо за Мінські угоди – не кажуть же, що не буде миру. Вони кажуть, що не буде санкцій проти Росії. Але якщо мета – санкції проти Росії, то де ж тоді стратегічне завдання миру в Україні і припинення бойових дій. Де? Як вони збираються його реалізувати? Як вони збираються зробити?" – зазначив він.

Політик також підкреслив, що спостерігає за новою владою вже протягом шести місяців і не бачить ніяких конкретних кроків у бік поліпшення ситуації.

"Я спостерігаю півроку і не бачу конкретних кроків. Я поки що не говорю більше, що думаю, але думаю я саме про це: що нічого не змінилося у порівнянні з колишньою владою в питаннях досягнення миру. Абсолютно нічого", – додав Медведчук.

Раніше повідомлялося, що в грудні Європейський Союз продовжить санкції відносно Росії, пов'язані з окупацією Криму, але також може вирішити відновити саміти ЄС - Росія.Loading...
Loading...
Loading...