Новини » Політика 91 Читать эту новость на русском

Медведчук: В Європі землі не вистачає, тому вони вирішили відібрати її в України

Віктор Медведчук. Фото: 112.ua

Європейці вирішили відібрати в українців землю, тому що їм не вистачає. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі політичного шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Тому що навіть сьогодні такий показник, наприклад, кількість землі на громадянина в Україні становить показник 0,9 га, а в Європі середній показник – 0,44 га. Тобто у нас 90 соток, у них 44. Це що означає? Що там землі не вистачає, але вона є поруч, а Україна – це ж Європа. Ба більше, Україна – центр Європи, давайте заберемо цю землю", – зазначив він.

Політик підкреслив, що оцінки обсягу чорнозему експертами не відповідають дійсності.

"Чорноземи, за різними оцінками, 23-25%, це, на жаль, не відповідає дійсності, експерти вважають, що це 8-9%, але світових запасів чорнозему. Яка головна проблема сьогодні, або дві головні проблеми в світі? Це продовольча проблема та криза, яка існує і, на жаль, розвивається, і запаси прісної води. Сьогодні Україна з цих питань може забезпечити і себе, і принести користь собі, мається на увазі країні і державі", – сказав Медведчук.

"Тому ось так вчиняти з кондачка, вибачте за вираз, а саме давайте швиденько продамо, хтось скупить, хтось це отримає і буде користуватися, і цей хтось – не громадяни України, не можна. Категорично не можна. І ми будемо проти цього боротися", – додав політик.

Нагадаємо, Верховна Рада 13 листопада підтримала за основу законопроєкт про ринок землі. Відповідно до законопроєкту, ринок землі пропонують відкрити з 1 жовтня 2020 року. У проєкті встановили правило, за яким до 1 січня 2024 року не допускається купівля землі юрособами, бенефіціарними власниками яких є іноземці та особи без громадянства.

загрузка...
загрузка...
Loading...