live

Кабмін Гончарука своїм непрофесіоналізмом вбиває економіку. І він повинен піти у відставку, - Рабінович

Уряд Гончарука настільки непрофесійний, що вбиває економіку України

Вадим Рабінович

Нинішній Кабінет міністрів України під керівництвом Олексія Гончарука повинен піти у відставку, тому що більш непрофесійного уряду, який вбиває економіку, немає. Про це під час марафону на телеканалі "112 Україна" заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович.

"Що стосується Кабміну – він повинен піти негайно, тому що більш непрофесійного Кабміну, який вбиває економіку, немає. І ми зараз будемо готувати економічний звіт про це. Ну а що стосується Ради – нехай вони самі розбираються. Ось, дивіться, знову, я не сильний мораліст, там, щоб сидіти тут, щось розповідати вам. Але коли людина в Раді сидить, у робочий час, голова міжнародного комітету, який є обличчям нашої країни, викликає собі повій, так? Скажи, у тебе немає можливості вийти в коридор це зробити? Ну, якщо тобі дуже хочеться. Кортить, як кажуть. Мало того, він це не просто – він вважає це: він напав, журналісти винні. Журналісти винні, тому що вони заважають їм викликати повій у робочий час за наші гроші. Скажіть, така Рада може існувати? Ви думаєте, вони прибрали його? Ні, вони його не прибрали. Вони кажуть, що він дуже хороший – вдумайтеся – він дуже хороший дипломат. Ну візьміть Чикатила якого-небудь, може, він ще кращий буде дипломат!" – зазначив політик.

Рабінович підкреслив, що так жити не можна – коли під час передвиборчої кампанії давалися обіцянки, які зараз не виконують.

"Послухайте, так не можна жити. Так не можна жити, ви обіцяли нам інше. Ви обіцяли, що ці пики не будуть більше псувати нашу країну. Ну повірте мені, я Європу знаю краще за них. Ми приречені з цим Яременком тепер. Кожен раз, коли він поїде на будь-який захід, жіночі організації в Європі, які сильніші за наші, – вони його з'їдять там бідного. Бідного – це я даремно сказав. Тому зрозумійте мене правильно. Ну не може такого бути. Подобається мені чи не подобається", – додав Рабінович.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук вимагає від Гончарука припинити практику корупційного вимивання коштів з держкомпаній.Loading...
Loading...
Loading...