live

Рабінович: Діра у Пенсійному фонді має конкретне ім’я та прізвище

Вадим Рабінович

Раз на чотири роки нам говорять неперевершену фразу: "чорна діра у Пенсійному фонді". Яка діра? У діри є прізвище, ім’я, по батькові, номер статті і рахунку. Що означає "гроші зникли"?

З року в рік влада заявляє, що не може залатати діру у 172-мільярдному бюджеті Пенсійного фонду. Натомість на приватизацію "ПриватБанку" всього за одну ніч витратили приблизно таку ж суму.

Про це в ефірі телеканалу ZIK під час телемарафону "Діалог з країною" заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

"Якщо в країні немає забезпеченого пенсіонера, вона не може вижити. Що ви скажете вашим дітям і внукам? Працюй все життя, як я, і будеш жебраком, як я?", – обурювався Рабінович.

Він зазначив: у всіх цивілізованих країнах світу люди, які виходять на пенсію, є забезпеченими, вони не хвилюються про гроші. Європейські пенсіонери подорожують світом, однак в Україні ці люди просто приречені на виживання.

"Саму пенсійну систему, що існує в країні, вони (влада, – ZIK) вважають рудиментом радянської епохи. Однак нової у них просто немає. Увесь Пенсійний фонд у розмірі, приблизно 172 мільярдів, вкладали в якісь сумнівні комбінації. Раз на чотири роки нам говорять неперевершену фразу: "чорна діра у пенсійному фонді". Яка діра? У діри є прізвище, ім’я, по батькові, номер статті  і рахунку. Що означає "гроші зникли"?", – дивувався нардеп.

Водночас Рабінович зауважив: 172-мільярдний пенсійний фонд є непід’ємними для держави. Натомість на приватизацію "ПривтБанку" витратили 152 мільярди.

"Із ваших кишень вийняли річний Пенсійний фонд країни, вклали це незрозуміло куди, а потім кажуть, що не можуть допомогти із пенсіями", – наголосив Рабінович.

Він зазначив: влада не може створити комісії щодо розслідування крадіжки у "ПриватБанку", тому що боїться видати злочинців.

"Вони бояться, що випливуть прізвища, куди вкрали ці гроші. Бояться сказати, що пенсіонери погано живуть, бо гроші вкрадені злочинцями. Тому пенсійні фонди, які існують сьогодні, повинні бути реконструйовані", – підкреслив Вадим Рабінович.

Як повідомлялось раніше, 19 листопада, запрацювала автоматична взаємодія між реєстрами Міністерства юстиції України та Пенсійного фонду України. Йдеться про електронну взаємодію в межах національної системи "Трембіта", яка дозволяє оперативно інформувати Пенсійний фонд України з боку Міністерства юстиції України про факт смерті громадянина.

Нагадаємо, в Україні можуть скасувати пенсії: Як пенсіонери будуть отримувати виплати.

Нагадаємо, 20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK розпочався масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорюватиме з українцями актуальні проблеми нашої країни.

Пряму трансляцію дивіться просто тут:

 

 

Loading...