Новини » Курйози 123 Читать эту новость на русском

Будинок Гітлера перетворять на поліцейський відділок

Таким чином влада бореться із використанням будівлі як місця паломництва екстремістів

Будинок в Австрії, де народився Адольф Гітлер

Влада Австрії вирішила перетворити будинок, в якому народився Адольф Гітлер, на поліцейський відділок. Про це повідомляє Zeit Online.

Згідно з повідомленням, жовтий будинок в австрійському містечку Бранау-на-Інні , де у 1889 році народився Адольф Гітлер, перероблять на відділок поліції. Для цього оголосять загальноєвропейський архітектурний конкурс, результати якого оприлюднять в першій половині 2020 року.

Як зазначається, скандальний будинок належить Австрійській Республіці з 2017 року. До цього будівля перебувала майже століття у власності родини Герлінде Поммер. Суперечка між державою та попередніми власниками закінчилася лише цьогоріч, коли Верховний суд Австрії присудив родині Поммерів компенсацію у розмірі 810 тис. євро.

Хоча майбутній диктатор провів у будинку тільки перші роки свого життя, місце продовжує приваблювати прихильників нацизму з усього світу.

Нагадаємо, у центрі Парижа упродовж 75 років стояла статуя Адольфа Гітлера. Статую фюрера та інші речі періоду нацистської окупації знайшли у Люксембурзькому палаці, де зараз засідає французький Сенат.

Loading...
Loading...
Loading...