Новини » Світ Читать эту новость на русском

Австралійські вчені знайшли спосіб переробити всі види пластику

Австралійські вчені знайшли спосіб переробити пластик The Hill

Винайдений реактор може утилізувати пластик, який досі не перероблявся

Австралійські вчені запатентували винахід, який переробляє усі існуючі види пластику. Утилізовані пластикові відходи зможуть перетворювати на паливо.

Про це пише The Hill.

Йдеться про винахід австралійського науковця Лена Хамфріаса та професора Сіднейського університету Томаса Машмеєра. Вчені доводять, що знайшли спосіб переробити пластик, який досі не піддавався утилізації.

Зазначається, створений австралійцями каталітичний гідротермальний реактор (Cat-HTR), на молекулярному рівні переводить утилізований пластик у хімічні речовини, з яких їх створили. А далі отриманий матеріал можна перетворити у паливо, або новий пластик.

Вчені додають, їхній винахід унікальний і тим, що не вимагає сортування пластмас за типом чи кольором, а переробляє все одразу.

Як повідомлялося, у всьому світі активно закликають відмовлятися від пластику. Новин про пластик на пляжах і в океані стає все більше, а влада почала реагувати на проблему заборонами. У свою чергу, виробники пластику не здаються і стверджують, що пластик незамінний, а реальна проблема лише в споживачах, які смітять.

Loading...