Новини » Політика 190 Читать эту новость на русском

Зеленський підписом заборонив вирубку Карпатського лісу

Карпати. Фото УНІАН

Президент підписав відповідний закон, тепер він має бути опублікований для набуття чинності

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до деяких законів України (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону). Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Законопроєктом вносяться зміни до статей 21 та 26 Закону України "Про природно-заповідний фонд", а саме заборона проведення рубок головного користування в національних природних парках, заказниках.

Також законопроєкт вносить зміни до Закону України "Про мораторій на проведення суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону" щодо продовження дії заборони на проведення суцільних рубок головного користування ялицево-букових лісів на стрімких схилах Карпатського регіону. Таким чином, стане можливим проводити лише вибіркові рубки головного користування та вибіркові рубки формування та оздоровлення лісів в ялицево-букових деревостанах на стрімких схилах в лісах Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей.

Раніше австралійські науковці заявляли, що викиди парникових газів, які стаються під час вирубування тропічних лісів, шкодять екології у 6 разів більше, ніж вважалося раніше.

Loading...
Loading...
Loading...