Новини » Політика 102 Читать эту новость на русском

Зеленський незаконно надав Богдану держохорону, - ЗМІ

Андрій Богдан назвав причину збільшення фінансування СБУ та МВС Українська правда

Богдан у серпні та вересні використовував на своєму автомобілі "Тесла" державні номери

Президент України Володимир Зеленського своїм розпорядженням від 26 червня 2019 року надав державну охорону керівнику Офісу президента Андрію Богдану попри те, що закон не передбачає таких дій, передає Bihus.Info.

Згідно з повідомленням, Андрій Богдан у серпні та вересні використовував на своєму автомобілі "Тесла" державні номери, що раніше були закріплені за мікроавтобусом, яким восени 2017 року працівники Управління державної охорони приїжджали охороняти та обслуговувати весілля сина тодішнього Генпрокурора Юрія Луценка.

У жовтні номери на "Теслі" були змінені на інші. А вже в листопаді, коли Володимир Зеленський давав традиційне інтерв'ю в цьому ж авто Богдана, номери на “Теслі” знову змінилися.

Зазначається, що за Законом, право на державну охорону має вичерпне коло осіб. ЇЇ отримують президент, прем'єр-міністр, перший віцепрем'єр, спікер та перший віцеспікер Ради, очільники Конституційного та Верховного судів, міністр закордонних справ і Генпрокурор. В разі наявності реальної загрози життю чи здоров'ю держохорону можуть надати нардепам, іншим міністрам, суддям та керівникам органів виконавчої влади, які не є членами Уряду.

Нагадаємо, раніше Голова Офісу президента Андрій Богдан на закритій зустрічі з українськими та іноземними журналістами скаржився, що його ніхто не любить. Богдан був емоційним, матюкався, і журналісти навіть попросили його добирати слова. Також Богдан заявив, що розчарувався у фракції "Слуга народу", зазначивши, що там є "психічно хворі люди".

загрузка...
загрузка...
Loading...