Новини » Політика 121 Читать эту новость на русском

Закон про посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів передано на підпис президенту

Аптека. Фото УНІАН

Зазначений закон стосується запобігання обігу фальсифікованих ліків та має забезпечити права споживачів на безпечні та високоефективні лікарські засоби

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав законопроєкт про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"15.11.2019 Закон направлено на підпис Президенту", - написано у карточці законопроєкту.

Згідно з пояснювальною запискою, проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів" спрямований на удосконалення норм чинного законодавства щодо запобігання обігу фальсифікованих ліків з метою забезпечення прав споживачів на безпечні та високоефективні лікарські засоби.

Відтак виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Порушення цих двох вимог, які призвели до смерті людини караються довічним позбавленням волі з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що комітет Верховної Ради з питань бюджету погодив виділення додаткових 3,2 млрд грн, яких бракувало для закупівель ліків і медвиробів на наступний рік.

Loading...
Loading...
Loading...