Новини » Суспільство 282 Читать эту новость на русском

Власник сафарі-парку в Криму благає забрати ведмедів, щоб їх не присипляти

The Telegraph
The Telegraph

Щоденна британська газета, заснована в 1855 році

Власник сафарі-парку в Криму благає забрати ведмедів, щоб їх не присипляти
РІА Новини, Ігор Зарембо

Власник кримського сафарі-парку "Тайган" Олег Зубков, зіткнувшись з безліччю проблем, віддає понад тридцять ведмедів з надією врятувати їх від евтаназії.

Про це пише The Telegraph.

Олег Зубков, якому належить парк левів "Тайган", що знаходиться неподалік Сімферополя, сказав, що шукає нових власників для своїх тварин, тому що йому вже не вистачає коштів на їх прокорм.

Проблеми почалися після того, як інспекція виявила порушення ветеринарних правил і наказала на три місяці закрити цей парк, добре відомий своєю багатою колекцією левів.

Виступаючи на Ютубі, "людина-лев" Зубков сказав, що йому не вистачає коштів, щоб годувати і доглядати за тваринами, оскільки виручки від продажу квитків немає, і він змушений шукати для них нові будинки, тому що інакше їх доведеться вбити.

"12 левів та тигрів найближчим часом переїдуть в інші зоопарки, і буде прийнято остаточне рішення… про відстріл 30 ведмедів", — говорить Зубков у відео.

"Я змушений піти на ці крайні міри, тому що нічого іншого не залишається", — сказав він.

За словами Зубкова, він вже згодував левам і тиграм кілька десятків в'єтнамських свиней в спробі скоротити витрати, а також поінформував ветеринарні органи Криму про своє рішення умертвити ведмедів.
Валерій Іванов, який очолює в Криму державний ветеринарний комітет, повідомив агентству "Інтерфакс", що документи про відстріл тварин отримані.

Сафарі-парк "Тайган", що став домівкою для 2 500 тварин, відкрився в 2012 році. У Зубкова є і другий зоопарк — "Казка", який знаходиться в Ялті.

За словами місцевих чиновників, на обидва зоопарки надходять численні скарги з приводу умов утримання тварин.

У минулому році "Тайган" опинився в центрі невеликого скандалу, коли один з левів покусав 46-річну туристку, яка фотографувалася поруч зі звіром.

РІА Новини, Олександр Полегенько

Зубков стверджує, що умови утримання його ведмедів краще, ніж у багатьох інших зоопарках Росії, і що інцидент з покусаною відвідувачкою був єдиним у своєму роді.

Він скаржиться, що влада намагається закрити його парк віттоді,  як Росія в 2014 році анексувала Кримський півострів, відібравши його в України.

На той час Зубков активно підтримав анексію і навіть пообіцяв на російському телебаченні, що його "бойові леви" будуть підтримувати порядок під час скандального референдуму з питання "возз'єднання" з Росією.

Після анексії Зубков зробив безуспішну спробу зайнятися місцевою політикою і навіть намагався дзвонити Володимиру Путіну під час щорічної "прямої лінії" з президентом, щоб запросити його до свого сафарі-парку.

Але вже в 2015 році Зубков почав скаржитися на те, що він і його зоопарк піддаються переслідуванням і залякуванням з боку місцевих чиновників, які явно хочуть витіснити його з бізнесу.

Роланд Оліфант

За матеріалами: ІноЗМІ

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...