Новини » Курйози Читать эту новость на русском

У США розробили покриття для туалету, що боротиметься із бактеріями та прилипанням фекалій

Винахід також дозволить економити воду

Нове покриття для туалетів економитиме воду Фото з відкритих джерел

Вчені із США винайшли спеціальне покриття для туалету, що боротиметься із бактеріями та запобігатиме утворенню неприємних запахів. Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, науковці Університету Пенсильванії стверджують, що їхнє покриття зменшить використання води під час змивання на 90%.

Як зазначається, речовина, яка набагато слизькіша за тефлон, буде знищуватись сечею, а тому її треба буде наносити знову після 50 змивань водою.

Дослідники сподіваються, що відкриття дозволить заощадити воду, адже щодня понад 141 млрд літрів води використовують для змивання у туалетах.

"Наша команда розробила надійне, біологічне, рідке й антибактеріальне покриття, яке насправді може зробити туалет самоочисним", - каже професор Так-Сін Вонг.

"Прилипання фекалій до унітаза не тільки неприємне для користувачів, але й викликає серйозні занепокоєння щодо впливу на здоров'я", - додав науковець.

Нагадаємо, до черевика Дональда Трампа прилипнув туалетний папір. Конфуз стався під час візиту президента США до Нью-Йорка.

Loading...