Новини » Світ 95 Читать эту новость на русском

Опубліковано відео, де ймовірно російський розвідник зустрічається з "сербським агентом"

Державний прапор Сербії Twitter

Чоловік передавав агенту пакет із грошима

У Сербії обговорюють опубліковане на YouTube відео, на якому нібито співробітник Головного розвідувального управління Генштабу Росії Георгій Клебан дає хабар "сербському агенту - високопосадовцю".

Про це інформує RSE.

На відео замилено обличчя одного з чоловіків, але видно, як "російський розвідник" зустрічається з сербським агентом і як вони прямують до автівки, біля якої росіянин віддає чиновнику пакет із грошима.

Оприлюднив кадри 17 листопада користувач "Kdjuey Lskduf", згодом про цей ролик написали численні медіа.

Точно невідомо, чи справді вищезгаданий чоловік є членом російської розвідки, однак журналіст Bellingcat Крісто Грозев припускає, що людиною на відео все-таки є Георгій Клебан, який раніше займав посаду заступника російського оборонного посланника в Сербії або іншими словами співробітника ГРУ. Свої припущення він підкріплює програмою Microsoft Azure, яка може розпізнавати обличчя.

Посольство Росії в Белграді ще не дало ніяких коментарів з приводу появи даного відеозапису.

Цікаво, що раніше прізвище можливого розвідника вже з'являлося на сайті Міноборони Сербії - у новині згадувалося, як Клебан відвідував могили моряків Червоної армії.

Нагадаємо, російські спецслужби хотіли завербувати в Україні кількох людей, які стали б їхніми агентами і були б в церковному середовищі.

загрузка...
загрузка...
Loading...