Новини » Світ 221 Читать эту новость на русском

У Росії екстрено шпиталізували знаменитого актора Юрія Соломіна

Юрий Соломін з відкритих джерел

У 84-річного актора піднялася висока температура, але зараз стан стабілізувався

Народний артист СРСР, художній керівник Державного академічного Малого театру Юрій Соломін потрапив до московської лікарні. Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на директора театру Тамару Михайлову.

Як наголошується, напередодні, 18 листопада, у 84-річного актора "піднялася висока температура, але зараз стан стабілізувався". Михайлова уточнила, що артист перебуває у звичайній палаті.

Юрій Соломін народився 18 червня 1935 року. Радянський і російський актор і режисер театру і кіно, театральний педагог. З 1988 року художній керівник Малого театру Росії. Народний артист СРСР (звання присвоєно в 1988 році).

У 1957 році, після закінчення Вищого театрального училища імені М. С. Щепкіна (курс Ст. Н. Пашенної), Соломін був прийнятий в Малий театр. Серед ролей, зіграних актором на сцені, - Хлестаков у гоголівському "Ревізорі", Федя Протасов в "Живому трупі" Льва Толстого, Війницький в "Дяді Вані" Антона Чехова, Сірано де Бержерак " за п'єсою Едмона Ростана і цар Федір у трагедії Олексія Толстого "Цар Федір Іоаннович"; з 1980 року працює в театрі і як режисер.

Серед його кращих кіноробіт: Павло Кольцов ("Ад'ютант його високоповажності", 1969) Телегін ("Ходіння по муках", 1977), Володимир Арсеньєв ("Дерсу Узала", 1975), майор Звягінцев (кіноепопея "Блокада", 1975-1978), Шинкар і Генріх Айзенштайн (телефільми "Звичайне диво" та "Летюча миша", обидва - 1979), Володимир Олександрович ("Світло у вікні", 1980), Славін ("ТАРС уповноважений заявити...", 1984), доктор Градов ("Московська сага", 2004).

Юрій Соломін доводиться рідним братом Віталію Соломіну - народному артисту УРСР, який помер у 2002 році.

Раніше повідомлялося, що в лікарню був госпіталізований відомий російський актор Армен Джигарханян. Його доставили у вкрай важкому стані.

загрузка...
загрузка...
Loading...