live

Марафон "Діалог з країною" на телеканалі ZIK, – повне відео

ZIK

20 листопада з 10:00 в ефірі телеканалу ZIK відбувся масштабний телемарафон "Діалог з країною". У його рамках співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обговорив з українцями актуальні проблеми нашої країни

Захід присвячено півріччю перебування Володимира Зеленського на посаді президента України.

"Виповнюється півроку, як ми живемо з новою командою, з новими надіями і новим президентом. Настав час з'ясувати, що сталося за цей час, наскільки виправдалися наші надії. Може, я щось бачу не так? Може, у вас вже зросли пенсії, будуються будинки і піднімається промисловість?", – запитав Вадим Рабінович.

Так, під час марафону розглядали актуальні питання для України. Зокрема, питання миру на Донбасі, економічної політики уряду, а також найбільш гострі питання: ринок землі, медицина, загрози свободі слова, кадрова політика держави та відповідність передвиборчих обіцянок реальності.

Повне відео можна переглянути тут:

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...