live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

США засудили дії китайської влади у Гонконзі

Державний секретар США Майк Помпео 

Флікр

У Сполучених Штатах нагадали Пекіну про Китайсько-Британську декларацію

Сполучені Штати Америки засудили дії китайської влади, яка подавляє протести у Гонконгу силовими методами, та закликали Пекін дотримуватися умов Об'єднаної Китайсько-Британської декларації від 1984 року. Про це повідомив держсекретар США Майкл Помпео, пише Укрінформ.

За словами політика, Сполучені Штати серйозно стурбовані посиленням політичних демонстрацій, які супроводжуються заворушеннями, насильницькими актами та силовими протистояннями між активістами та правоохоронцями в Політехнічному університеті в Гонконгу.

Також Помпео додав, що урегулювання цієї ситуації не може бути досягнуто лише силами правоохоронців. У звя'зку з цим уряд Гонконгу повинен вжити чітких заходів для розв'язання проблем громадськості.

Крім цього, Помпео нагадав, Комуністична партія Китаю "повинна виконувати свої обіцянки перед гонконзьким населенням, яке хоче лише тих прав і свобод, що були обіцяні Китайсько-британською спільною декларацією, договором, затвердженим ООН".

Нагадаємо, увечері 17 листопада поліція Гонконгу пішла на штурм Політехнічного університету та почала витискати протестувальників з території закладу.Loading...
Loading...
Loading...