Новини » Політика 393 Читать эту новость на русском

Справа "Іловайського котла": Порошенко знов не прийшов на допит

Допит мав бути сьогодні о 10:00

Петро Порошенко. EPA-EFE

Сьогодні колишній президент України Петро Порошенко знову не з'явився на допит до Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури як свідок у справі про "Іловайський котел". Про це повідомляє УНІАН та адвокат Ігор Головань на "Українській правді".

Згідно з повідомленням, експрезидента України Порошенка викликали на допит сьогодні, 19 листопада, на 10:00.

Зазначається, що до військової прокуратури також не прийшли й адвокати Порошенка.

У свою чергу, адвокат Ігор Головань повідомив, що "у відповідь на фейсбучний пост Головної військової прокуратури про начебто виклик Петра Порошенка для допиту у якості свідка" він направив генпрокурору та Військовій прокуратурі звернення, в якому йдеться про те, що Порошенко не отримував виклику ні на 15 листопада, ні на 19 листопада, ні на іншу дату.

Заява Українська правда

Головань запропонував слідчим вручити Петру Порошенку виклик належним чином і нагадав про його право прийти на допит із адвокатом і користуватися нотатками та документами під час дачі свідчень.

Нагадаємо, 11 листопада колишній президент України Петро Порошенко знову не з'явився до Державного бюро розслідувань на допит у кримінальному провадженні щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю.

Loading...
Loading...
Loading...