Новини » Політика Читать эту новость на русском

Шуфрич про бійку в аеропорту і суд: Мабуть, нові часи в Україні, а Ляшко це не зрозумів

Нестор Шуфрич

"У цій справі будуть наслідки"

Народний депутат Україні від "Опозиційної платформи – За життя" Нестор Шуфрич здивований, що справа щодо бійки між Олегом Ляшком та Андрієм Герусом дійшла до суду.

Про це парламентар заявив в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Нестор Шуфрич зауважив, що він дуже здивований ситуацією щодо обрання запобіжного заходу головному "радикалу" Олегу Ляшку через бійку з нардепом від "Слуги народу" Андрієм Герусом. З його слів, правоохоронні органи не могли не відреагувати на те, що відбулося.

"На жаль, ми бачили спробу прямого тиску, нападу і бійки…, яка була однозначно розпочата не Герусом. І, скоріш за все, правоохоронні органи, отримавши інформацію зі ЗМІ, маючи формальні підстави, скористалися своїми повноваженнями і за фактом відкрили кримінальну справу, а там все очевидно. Я здивований, що з такого приводу ведеться таке серйозне розслідування, серйозна стаття інкримінується", – сказав Нестор Шуфрич та наголосив, що, скоріш за все, у цієї справи будуть наслідки.

Народний депутат, відповідаючи на запитання ведучих, чому у судовій залі сьогодні були присутні нардепи від різних політсил, не виключив й іншого підтексту у цій справі.

"В одному випадку це може бути піаром. Ви знаєте, за принципом – кому війна, а кому мати рідна, але, можливо, є люди, яких, дійсно, пов’язують якісь особисті стосунки, історія стосунків, обурення проти того, що відбувається", – сказав він.

Нардеп акцентував, що дуже здивований тим, що справа щодо бійки між Олегом Ляшком та Андрієм Герусом дійшла до суду: "Мабуть, нові часи в Україні, а Олег Ляшко це не зрозумів".

Як повідомляли, 6 листопада експарламентар та головний "радикал" Олег Ляшко побився із народним депутатом від партії "Слуга народу", представником президента України у Кабінеті міністрів, головою комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ Андрієм Герусом. Попри те, ніхто з учасників інциденту до правоохоронців не звертався.

Згодом стало відомо, що Олег Ляшко 18 листопада отримає підозру "за насильство проти державного діяча", через бійку з чинним нардепом від "Слуги народу" Андрієм Герусом в аеропорту "Бориспіль".

Сам Олег Ляшко заявляв, що його хочуть посадити через те, що він проти продажу землі. Він заявив президенту Володимиру Зеленському, що його правління закінчиться погано.

19 листопада у Бориспільському міськрайонному суді розглянули клопотання прокуратури про арешт колишнього народного депутата Олега Ляшка. Суд відпустив Олега Ляшка на поруки.

Loading...